качественные
расходные
материалы
для печати

Підтримка малого бізнесу від ЄБРР та ЄС.

  • Підтримка малого бізнесу від ЄБРР та ЄС.

0 отзывы
     Шановні Партнери!

Серед наших клієнтів багато підприємців та підприємств, що стикнулися з кризою, тож звертаємо вашу увагу на можливість підтримки від ЄБРР та ЄС.

     ЄБРР разом із ЄС у рамках ініціативи EU4Business запустив безкоштовну навчально-консультаційну онлайн-програму «Корисні ноу-хау під час кризи» для підтримки малого бізнесу під час пандемії коронавірусу, що розпочав свою роботу в Україні 28 травня 2020 року.

     В рамках заходів із підтримки десятків тисяч мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) у боротьбі з викликами пандемії коронавірусу, ЄБРР створив онлайн-майданчик антикризового управління – ресурсно-інформаційну платформу, розроблену спеціально для малих та мікропідприємств, котрі зараз найбільше потребують практичної допомоги для подолання наслідків коронавірусу.  

    Програма розпочалась водночас у 30 країнах операцій ЄБРР 28 травня 2020 року. Платформа є повністю безкоштовною.

    Онлайн-майданчик «Академія ноу-хау» надаватиме доступ до інтерактивних тренінгів, відео з галузевими експертами та необхідної інформації про наявні в країні ресурси для ММСП, що надаються урядом та місцевими банками.

     П’ять модулів, які запрацюють протягом наступних кількох тижнів, охоплюватимуть наступні теми: “Ваші клієнти та постачальники”; “Основи фінансового менеджменту”; “Фінансування вашої фірми”; “Персонал – ваш ключовий актив” і “Виклики управління та лідерства”. 

     Ресурси на платформі будуть доповнюватися та вдосконалюватися протягом наступних місяців за участі провідних консалтингових компаній “Ernst & Young” і “PricewaterhouseCoopers”, котрі разом з іншими організаціями роблять вагомий внесок до розвитку програми.

Детальніше за посиланням ebrdknowhowacademy.com.

https://www.facebook.com/ebrdbasukraine/Написать отзыв

    Не интересно           Интересно