Corporate Headquarters

Компанія МАККОН нерозривно пов'язана з брендом Static Control Components – легендою світової індустрії ресайклінгу. Понад 20 років тому ми розпочали свою діяльність (під назвою Міртекс) з дистрибуції витратних матеріалів ТМ Static Control Components в Україні. За цей час компанія стала лідером з постачання монохромного тонера для лазерного друку. А бренд Static Control Components зараз є еталоном якості та надійності серед великої різноманітності постачальників витратних матеріалів для офісного та домашнього друку.

Ринок змінюється, наша місія незмінна – ми надаємо Вам, шановні партнери, лише найкращу якість за доступною ціною. Слоган Static Control Components – “Якість… Ми створюємо її. Ми контролюємо ії.” приніс компанії репутацію надійного виробника та постачальника бездоганних рішень. Більше 20 заводів працюють у всьому світі, щоб гарантувати Вам це.

Plants of Static Control У 2015 році компанія Static Control Components, США об'єдналася з лідером індустрії друку з піднебесної – концерном Apex/Ninestar/Pantum . І тепер загальний технічний потенціал корпорації неймовірно глобальний. Про завтрашній день нашої індустрії, в рамках однієї організації, думає кілька тисяч першокласних професіоналів на різних континентах планети.

SCC – найбільший постачальник на вторинному ринку систем формування зображення. Розробки продуктів та дослідження здійснюються у всесвітній штаб-квартирі в Сенфорді, Північна Кароліна, США.

Static Control Components – глобальна компанія:

  • Європейська штаб-квартира  знаходиться в Редінгу, Великобританія
  • Китайська штаб-квартира в Гонг-Конзі, Китай
  • Африканська штаб-квартира в Йоганнесбурзі, Південна Африка
  • Дистриб'ютори та філії розташовані по всьому світу

Static Control Components вважають найкращим і найвідомішим постачальником в індустрії. За SCC проголосував ринок – компанія незмінно отримує нагороди:

Переможець в номінації «Постачальник року»

Переможець в номінації «Постачальник року»

Recycler Awards

Переможець в номінації "Сервіс року для клиєнтів"

Recycler 20 Awards

Переможець в номінації "Постачальник року"

Recycler Awards Logo

Переможець в номінації "Сервіс року для клиєнтів"

Recycler Awards Logo 2

Переможець в номінації "Постачальник року"

Recycler Awards Logo 3

Світовий Бренд 2015 по версії "Recycling Times"


Static Control Components - це Інновації, Якість, Стабільність та Нові Можливості!

Компанія МАККОН стежить за тим, щоб продукти такого рівня якості залишалися доступними за ціною, завжди були в наявності та потрапляли до Вас вчасно.
Ми - офіційний ексклюзивний дистриб'ютор в Україні бренду Static Control Components .

МАККОН пишається своєю роллю, дорожить Партнерами та постійно працює над покращенням діяльності. У нашому асортименті повна лінійка товарів для відновлення картриджів: тонери, фотобарабани, ролики заряду, оболонки магнітних валів, чіпи та інші комплектуючі. Вся продукція SCC абсолютно легальна та захищена патентами. Компанія постійно розширює асортимент та аналізує тенденції. У нас гнучка система відносин з партнерами та досвідчені співробітники.

Ми завжди раді спілкуванню та працюємо на результат!